Relacje

Info

Oflagowanie

Turniej Kibiców

 
Info
Forum-Żabole
Kontakt
Pomoc
 
Info
Konto Bankowe
"Młody Kibic"
"G20"
 
Wisłoka Dębica
Petrochemia Płock
ROW Rybnik
 
Wisłoka Forum
Petrochemia Forum
ROW Forum
 
Tapety
Forum Tools
Bart-Mania

 

Wszyscy kibice Górnika
Vlepki I edycja

Górnik Zabrze jako jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiej piłki nożnej, mającym na swoim koncie sukcesy na arenie międzynarodowej, znany w kraju i za granicą może się obecnie szczycić liczną rzeszą kibiców nie tylko w Zabrzu i na Górnym Śląsku ale także w Polsce i Europie.
Gdy 18 marca 1956 roku Górnik inaugurował rozgrywki w najwyższej klasie rozgrywkowej, na stadionie przy Roosevelta pojawił się komplet publiczności. Jednak w tej grupie ogromną większość stanowili mieszkańcy Zabrza i okolicznych miast (Gliwic, Rudy Śląskiej, Knurowa i innych). Mało komu przyszło do głowy by małoznany śląski klub związany z przemysłem wydobywczym miał kibiców w innych regionach kraju. Wraz z biegiem lat zabrzańska machineria odnosiła coraz większe sukcesy i stawała się coraz bardziej popularna w regionie, a także w kraju. Z każdym kolejnym Mistrzostwem Polski przybywało sympatyków Górnika. Apogeum popularności śląskiego klubu był rok 1970 gdy piłkarze z Zabrza dotarli, aż do samego finału Pucharu Europy Zdobywców Pucharów. Wtedy to cała Polska kibicowała Górnikowi. Ten sukces zaowocował także pojawieniem się sympatyków poza granicami naszego kraju. Byli nimi przede wszystkim polscy emigranci, którzy z różnych powodów opuścili kraj Najwięcej było ich oczywiście w Niemczech a także w USA, Francji i innych krajach naszego kontynentu a także obu ameryk, gdzie Górnik rozgrywał pokazowe mecze

[czytaj więcej ...]

 

Archiwum:

-> Podsumowanie rundy jesiennej 2003

 

 

 

Zobacz pełną kolekcje vlepek

Jak kupić vlepki? Dystrybucja

 

Vlepki II edycja

Zachęcamy wszystkich do przesyłania wzorów vlepek na drugą edycje. Tematyka wszystkim znana - mile widziane wzory vlepek fan clubowych.

PAMIĘTAJCIE: projekty wykonywać w rozdzielczości 300dpi, na wymiar (4,5x4,5)cm. Ważne jest aby każda vlepka posiadała białą ramke o szerokości 2mm. Prace najlepiej przesyłać w formacie *.bmp na adres zaboleweb@interia.pl

 

Pobierz Szablon do Corela 8.0

 

Grupa 20

Stowarzyszenie kibiców Górnika Zabrze informuje , iż powołano do życia Grupę 20.

W skład grupy może wejść każda chętna osoba , która co miesiąc będzie przekazywała na ten cel kwotę co najmniej 20 zł .
Składki przekazywane na konto przez Grupa 20 będą w całości wykorzystywane do uatrakcyjniania spotkań Górnika w Zabrzu, na konkretne cele tj. flaga sektorowa, czy nowe flagi na płot, zakup baloników czy serpentyn, kartoniady.

Działalność w Grupie jest DOBROWOLNA i każdy może z Niej wystąpić bez podawania przyczyny swojej rezygnacji.