Relacje

Info

Oflagowanie

Turniej Kibiców

 
Info
Forum-Żabole
Kontakt
Pomoc
 
Info
Konto Bankowe
"Młody Kibic"
"G20"
 
Wisłoka Linki
Petrochemia Linki
ROW Rybnik Linki
 
Wisłoka Forum
Petrochemia Forum
ROW Forum
 
Tapety
Forum Tools
Bart-Mania

 

Żabole 1948

Grupa "Żabole 1948" powstała na początku sezony 2001/2002 z inicjatywy kilku kibiców Górnika Zabrze z różnych miast Górnego Śląska. Grupa ciągle się powiększa, a jej członkiem może zostać każdy kto pragnie pomóc. Naszym podstawowym celem jest propagowanie naszego klubu, poprzeż tworzenie oprawy meczowej, organizacji turnieju kibiców. Ściśle współpracujemy z TORCIDĄ oraz zaprzyjażnioną grupą kibiców ROWu Rybnik. W sezonie 2002/2003 nawiązaliśmy kontakt i współprace z N@fciarzami.

Z prowadzonej przez nas działalności nie czerpiemy żadnej korzyści materialnej. Sami stawiamy sobie cele i zadania, które w miare naszych możliwości staramy się realizować. Powstaliśmy w chwilach ciężkich dla Górnika. Kiedy to drużyna grała słabo i atmosfera wogól klubu była zła. Nie chcieliśmy biernie patrzeć na tą sytuacje - postanowiliśmy działać i pomóc klubowi.

Do największych naszych osiągnięć należy organizacja Turnieju Kibiców Górnika Zabrze im. "Bolka Niesyto". Pierwszy turniej odbył się w 2002 roku w Zabrzańskim MOSiR-e i cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony kibiców. Należy zaznaczyć, że cała organizacja przebiega bez pomocy klubu. Kolejne edycje turnieju są przewidziane co rok, w przerwie zimowej.

W czasie trwania sezonu duży nacisk kładziemy na tzw. "ultrasowanie". Poprzeż pokazy pirotechnicze, choreografie i inne nowatorksie pomysły staramy się jak najlepiej dopingować naszą drużyne i zachęcić cały stadion do głośnego dopingu. Każdy kolejny mecz jest dla nas kolejnym wyzwaniem na pokazanie się z jak najlepszej strony. Każdy mecz jest dla nas ważny i nie odpuszczamy żadnego!

 

 

 

Strona Główna